TypKurz na mieste
Dátumapr 1, 2019
CenaBezplatne
Predplatiť si kurz

Volám sa Ján Žitniak a rád by som Vás privítal na stránke kurzexcel.sk, na ktorej nájdete edukačné videa k téme Microsoft Excel od nevyhnutných základov po pokročilé kurzy a kontingenčné tabuľky. Videa, ktorých som autorom, som sa snažil vysvetliť jednoduchou formou a to na pochopiteľných a praktických príkladoch.

Tie výchádzajú z mojej 13-ročnej intenzívnej lektorskej praxe v menších ale aj veľkých spoločnostiach ako sú T-Systems, BSH Bosch and Siemens, Veolia, Magneti Marelli, Coavis, Národná banka Slovenska a veľa iných ale aj ako držiteľa medzinárodného certifikátu Microsoft Excel – Office Excel ® 2010 Expert a autora niekoľkých odborných kníh zameraných na Microsoft Office (Microsoft Office 2016 – Podrobná užívatelská příručka, Microsoft Outlook 2013 jednoduše, Microsoft Excel 2019 for beginners a Microsoft Excel 2019 for intermediates).

Blog - Mgr. Ján Žitniak - IT lektor

S Microsoft Excel sa môžeme stretnúť od roku 1985 a odvtedy si získal srdcia veľkého množstva používateľov –  či už v súkromnej, edukačnej ale hlavne firemnej sfére. Jedná sa o šikovný, efektívny a používateľsky príjemný softvér určený na prácu s tabuľkami a hlavne na výpočty jednoduchého ale aj zložitejšieho charakteru, dokonca na analýzu a odhadovaný predpoklad vývoja údajov.

Na stránke KurzExcel.sk sa zameriame na postupy, ktoré sú vhodné pre používateľa, ktorý si chce naučiť pracovať s Excelom od úrovne nevyhnutných základov, pokročilej a chce vedieť kontingenčné tabuľky od A po Z. Ku jednotlivým kurzom si môžete pozrieť bezplatné ukážkové videá (sú označené ako Bezplatná ukážka).

Za zvýhodnenú cenu si môžete objednať všetky kurzy Excel, kde okrem bezplatnej e-mailovej konzultácie v cene získate aj (po dohode vopred) hodinovú online konzultáciu s lektorom Jánom Žitniakom bezplatne.

Spolu s objednaným kurzom získate plnohodnotnú príručku bezplatne a možnosť získať osvedčenie o absolvovaní kurzu Excel. Hodnotenie bude realizované profesionálnym lektorom na základe vypracovanej praktickej úlohy.

Ak by ste chceli kurz niekomu darovať, napíšte mi prosím cez kontakt alebo vpísaním do chatu dole.

V prípade, že potrebujete kurz a nemôžete si ho dovoliť, prosím napíšte mi, pošlem Vám prístupové údaje bezplatne.

Ku kurzu počas celého obdobia zároveň získate odbornú pomoc od lektora prostredníctvom e-mailu – s čímkoľvek si nebudete vedieť rady, veľmi rád poradím.

Uvedené postupy platia aj pre verzie Excel 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 alebo 365.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte ma prosím kontaktovať na e-mail jan@kurzexcel.sk alebo prosím vpíšte správu dolu do četu.

Verím, že stránka KurzExcel.sk bude vašim praktickým pomocníkom a že v nej nájdete rady, ktoré vám pomôžu pracovať s Excelom efektívne.

Okrem online vzdelávania ponúkam firemné školenia zamerané na Microsoft Office, viac na https://www.janzitniak.info/pocitacove-skolenia.

Preferujete radšej osobný alebo online kurz Excel v prostredí Vašej spoločnosti? Ponúkam firemné školenie Excel priamo u vás, viac na https://www.janzitniak.info/pocitacove-skolenia.